Tvorba webových stránek

Mít v současnosti dobrý web je základem úspěšné prezentace nejen firem, ale i jednotlivců. S námi je tvorba webových stránek efektivní a za velmi zajímavé ceny. Vytvoříme Vám běžný web či složitější webovou aplikaci. Máme dlouholeté zkušenosti, svěřte tvorbu webu nám! S námi máte záruku prověřené české společnosti a garancí efektivního výsledku.

Garantujeme vám cenu, termín a kvalitu webu. Tvorba webových stránek pro každého, individuální domluva vždy základem úspěchu. Ke správě webu používáme vlastní redakční systém NetPresence, který umožní zákazníkovi efektivní správu. K systému nabízíme rovněž řadu modulů. Vlastní webové stránky každému – Váš web může být jednoduchým blogem či propracovaný e-shop, není problém se individuálně přizpůsobit požadavkům klienta. Cenu budete přesně znát předem, což je u nás prioritou, aby zákazník vždy věděl, jaký výsledek za kolik dostane. V rámci tvorby také nabízíme SEO, tedy optimalizace umístění odkazu na Váš web na předních pozicích vyhledávačů na zadaná klíčová slova.

Proč mít vlastní web

Dobrý web je dnes základem prezentace na Internetu. Pokud si Vás zákazník najde a zaujmou ho Vaše webové stránky, máte již první předpoklady k dalším kontaktům a prosazení se. S námi se nemusíte bát, naše webové stránky budou prezentovat Váš obsah. Díky použitému vlastnímu redakčnímu systému uživatel poté může snadno spravovat svůj web bez nutnosti komunikace s tvůrcem. Tvorba webových stránek a mnohem více, profesionálně s námi.