Dejte sbohem klasickým žárovkám

Už se vám stalo, že jste vyměnili prasklou žárovku a jakmile jste rozsvítili, ona znovu praskla? Určitě ano a dokážeme si představit, kolik vám to dalo námahy celý proces výměny podstoupit znovu, natož pokud jste museli šplhat někam do výšin. U led žárovky se vám toto stát nemůže!

Kvalitní svícení, které je navíc úsporné

Totiž vydrží i časté spínání bez toho, aby praskly a museli jste je znovu vyměňovat. Oproti klasické žárovce, která má spíše dožluta zabarvené světlo, vás u led žárovky asi příjemně překvapí její čisté bílé světlo, které je leckdy našim očím příjemnější. V případě, že ji budete muset vyměnit za jinou, se vám navíc nemůže stát, že se o ni spálíte, protože led žárovky mají nízkou povrchovou teplotu.

Nebojte se změny, ušetříte!

V našem obchodě vám nabízíme žárovky, které mají obvyklé paticové provedení, čímž máte zaručeno, že ve vaší domácnosti půjde nahradit takřka všude, kde máte nyní žárovku klasickou. Vybírat si můžete z několika druhů provedení i cen. Nebojte se tedy udělat ten první krok a vyzkoušejte, jak výhodný provoz vás s led žárovkami čeká.